Woensdag, 10 Februarie 2016

Lenovo se snažil

Lenovo se snažil, znovu zamíchejte veřejnosti prezentuje nejnovější vlajkovou loď telefon na trhu. Lenovo android telefon v této době, cílem společnosti v jejich postavení spotřebitelů. Samozřejmě, mobilní telefon, který je zaměřen na jiné bohatý, prvořadá není prodejní cena na trhu mobilních telefonů, ale místo toho nabízí specifikace musí být vyšší než průměr v kvalitě. O jaký druh média Lenovo mobilní telefon tohoto S860?

Ukazuje se, že Lenovo, mobilní, horní střední třídy se nadále věrně používat IPS LCD displeje, tedy andalan. Obrazovka je jasná a mobilní telefony sharp bude použit opravdu často, mobilní telefon výrobce, kteří jsou velmi znepokojeni kvalitu, včetně Lenovopun také nebudou chtít nechat. Tento S860 velikost 5,3 palce, Takže nebuďte překvapeni, pokud váš telefon je na velké obrazovce uživatelé nechtějí přestat s obrazovkou Smartphone. Takže, když uvidíte obrazovku návrhu mobilní Lenovo, pokud jste opravdu value-for peníze S860 není pravděpodobně levné Lenovo.

Harga Lenovo S860

Navíc kuchyně s dráhou S860 jistě také docela dobře. Je to velmi patrné, že provoz mobilního zařízení vybraného zařízení není nahodilá S860. To není cena, která činí Lenovo S860 stanou nedosažitelný kapsy. Procesor je procesor, který je rychlost připojení až 1,3 GHz quadcore. problémy s pamětí, velikost paměti RAM na 2 GB vnitřní paměti a 16 GB je dost velký. Pro ty z vás, kteří mají zájem o mobilní Lenovo S860 Podívejte se na ylläpitä

Geen opmerkings nie:

Plaas 'n opmerking